SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ

SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ

autor Igor Kopetschke -
Počet odpovědí: 0

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

v posledních dnech se mi ve schránce množí nejen žádosti o radu, ale i emaily s poděkováním, že se díky podpoře to či ono podařilo.

Dnes mi přišel velice hezký email od paní děkanky Ing. Jany Drašarové, Ph.D. a ten mne inspiroval k napsání tohoto příspěvku.

Jsem velice rád, že vám všem má snaha nějak pomohla a chci poděkovat za trpělivost v posledních dnech, kdy se mi nedaří reagovat během 24 hodin. Nicméně cítím povinnost zmínit i další kolegyně a kolegy, kteří různou měrou přispěli a přispívají k (snad) funkční podobě elektronického vzdělávání na TUL. Je tedy férové je zmínit taktéž (omlouvám se za absenci titulů):

  • Klára Císařová, která projekt elearningu nastartovala, léta na něm odvedla kus velké práce a roky se snažila udržet jej v provozu
  • ředitelka UKN Jitka Vencláková, která před pár lety dala elearningu oficiální "domov" a díky ní dodnes funguje
  • Marta Zizienová (UKN), která se postupně stává další tváří podpory
  • Přemysl Svoboda a Marián Lamr (oba FM/MTI), kteří léta spravují systém Mediasite, dělají taktéž školení a hlavně dotáhli do konce poslední krok pro hladké ukládání a publikování externích nahrávek
  • děkan Zdeněk Plíva (FM) , který se léta neúnavně snažil elearning podpořit a nenechat ho padnout
  • vedoucí ústavu Josef Novák (FM/NTI), který mi toleruje práci na elearningu a školeních a dává mi volnost rozvrhnout si pracovní dobu dle mé potřeby
  • prorektor Pavel Satrapa, který absolvuje nelehkou komunikaci s Google Inc. aby nám zajistil licenci na G Suite
  • správce sítě Petr Adamec (OIS) kterého neustále otravuju kvůli Google Meet, jeho nastavení a s tisíci dalšími detaily
Snad jsem na nikoho nezapomněl.
Hezký den všem
Igor Kopetschke