Novinky stránek

DŮLEŽITÉ ! Problém se zobrazením v Mozilla Firefox

autor Igor Kopetschke -

Dobrý den,

v poslední verzi prohlížeče Mozilla Firefox (verze 86.0) nefunguje správně šablona vzhledu elearningu - zjevné to je například v Nastavení kurzu a v dalších komponentách. Pokud jste Firefox aktualizovali na tuto verzi, tak prosím do doby, než se mi podaří problém vyřešit (jedná se bohužel o produkt třetí strany) používejte výhradně jako prohlížeč buď Google Chrome nebo Microsoft Edge.

Děkuji za pochopení
Igor Kopetschke

Kariéra pro studenty - dotazníkové šetření

autor Igor Kopetschke -

Vážení studenti,
Dovolujeme si Vás požádat o vyplnění dotazníkového šetření, které mapuje Vaše rozhodování o budoucí kariéře. Vaše názory jsou pro autory šetření velmi cenné a Vaše účast je velkým přínosem. Tohoto šetření, které nezabere více než 10-15 minut se účastní celkem 1000 univerzit z 50 zemí světa. Dotazník bude otevřen do konce června tohoto roku.
Adresa dotazníku v českém jazyce je:

https://tinyurl.com/g21-czechrepublic

Zároveň se po vyplnění můžete účastnit slosování a vyhrát zajímavé ceny. Podrobnosti z předchozích šetření naleznete na stránkách projektu: http://www.guesssurvey.org/

Děkujeme předem za Vaši účast
Kolektiv projektu GUESSS (Global University Entrepreneurial Spirit Student´s Survey)

NOVINKA! - vytváření vícejazyčných kurzů

autor Igor Kopetschke -

Vážená akademická obci :-)

Protože se množí požadavky na vícejazyčné mutace kurzů (99% v angličtině a češtině), upravil jsem modul pro vytváření kurzů přes STAG.
Pokud má předmět ve STAGu českou i anglickou mutaci, je při registraci nabízeno vytvoření jak české verze, tak i anglické.  Anglické kurzy poznáte tak, že :

  • Krátký název má podobu KATEDRA/PREDMET (AKAD_ROK) ENG  - Například KPE/KMM (2020) ENG
  • Dlouhý název má podobu "anglický název dle STAG" (AKAD_ROK) (ENGLISH)  - například Quantitative Methods of Management (2020) (ENGLISH)
Do kurzu je samozřejmě v detailním popisu stažena ze STAGu i jazyková verze anotace.
Veškeré další funkcionality jsou zachovány jako u českých kurzů - zápis studentů, automatická tvorba skupin aj.
Starší témata...