Novinky stránek

Materiály k poslednímu školení Google Meet + nahrávání + OPRAVA nesprávné informace

autor Igor Kopetschke -

V sekci NÁVODY, MANUÁLY, kurz Návody týkající se online výuky, sekce Záznamy školení - zaměřeno na vyučující ( přímý odkaz ZDE : https://elearning.tul.cz/course/view.php?id=7422#section-3 ) je zveřejněn záznam školení i příslušná prezentace.

DŮLEŽITÉ

V rámci školení jsem nesprávně prezentoval identifikaci Moderátora na základě existence parametru authuser. Správná informace, jak rozeznat jestli jste moderátoři, jsem zveřejnil jednak v již opravené původní prezentaci, jednak na krátkém opravném videu, které je taktéž ve výše uvedené nápovědě.

Google Meet - krátké školení (vyučující)

autor Igor Kopetschke -

Vážení,

v posledních týdnech se na Správě LIANE množí dotazy na téma Google Meet + problémy s nahráváním apod. Správa LIANE definovala možné scénáře užívání Google Meet, analyzovala příčiny problémů, otestovala použití Google Meet v kontextu Google Classroom apod. 

Protože se jedná o opravdu žhavé aktuální téma, rád bych pozval všechny vyučující na krátké online seznámení s problémy a následné proškolení jak se problémům vyhnout. Školení proběhne ve dvou termínech:

Toto školení je primárně určeno pro vyučující, resp. organizátory Google Meet schůzek a také pro uživatele Google Classroom v  roli pedagoga.

Starší témata...