Novinky stránek

Důležité - nefunkční ovládací prvky při úpravě kurzu - online školení

by Igor Kopetschke -

V posledních týdnech se množí situace, kdy pedagogům při úpravě obsahu kurzu nebo u podobných situací přestanou fungovat některé ovládací prvky - typicky úprava existující položky, některé odkazy apod. Rád bych Vám v krátkém online školení situaci vysvětlil a hlavně ukázal jak se s touto situací vypořádat, dokud nedojde k nápravě chyby ze strany autorů použitého motivu.

Kdy a kde:

Jako obvykle budu ze školení pořizovat videozáznam, který bude posléze zveřejněn sekci NÁVODY, MANUÁLY

DŮLEŽITÉ ! Problém se zobrazením v Mozilla Firefox

by Igor Kopetschke -

Dobrý den,

v poslední verzi prohlížeče Mozilla Firefox (verze 86.0) nefunguje správně šablona vzhledu elearningu - zjevné to je například v Nastavení kurzu a v dalších komponentách. Pokud jste Firefox aktualizovali na tuto verzi, tak prosím do doby, než se mi podaří problém vyřešit (jedná se bohužel o produkt třetí strany) používejte výhradně jako prohlížeč buď Google Chrome nebo Microsoft Edge.

Děkuji za pochopení
Igor Kopetschke

Kariéra pro studenty - dotazníkové šetření

by Igor Kopetschke -

Vážení studenti,
Dovolujeme si Vás požádat o vyplnění dotazníkového šetření, které mapuje Vaše rozhodování o budoucí kariéře. Vaše názory jsou pro autory šetření velmi cenné a Vaše účast je velkým přínosem. Tohoto šetření, které nezabere více než 10-15 minut se účastní celkem 1000 univerzit z 50 zemí světa. Dotazník bude otevřen do konce června tohoto roku.
Adresa dotazníku v českém jazyce je:

https://tinyurl.com/g21-czechrepublic

Zároveň se po vyplnění můžete účastnit slosování a vyhrát zajímavé ceny. Podrobnosti z předchozích šetření naleznete na stránkách projektu: http://www.guesssurvey.org/

Děkujeme předem za Vaši účast
Kolektiv projektu GUESSS (Global University Entrepreneurial Spirit Student´s Survey)

Older topics...